piątek, 13 lipca 2012

Sto Piędziesiąt Cztery !

Cześć ; D Jak tam wakacje ? ; p

Postawię Ci tymbarka za buzi, chcesz? <3   

Chciała kochać, przytulać, spotykać właśnie jego, jednak on miał takie same plany wobec innej. 

Bo ona chciała pierwszej i prawdziwej miłości, a on chciał zabawić się jej kosztem, wykorzystując przy tym jej uczucia. 

Wiem że jesteś jedyny w swoim rodzaju bo drugiego takiego kretyna byłoby mi trudno znaleźć. <3
Nie bała się wracać sama nocą. Miała w dupie to czy ktoś ją napadnie, coś jej zrobi. Nawet i by się ucieszyła jakby przypadkowo wylądowała teraz w szpitalu. Już nic nie miało znaczenia. 

A gdy mówił mi: 'zobaczysz, kiedyś Ci udowodnię , że da się wygrać walkę z nałogiem ' - nie do końca wierzyłam, choć wiedziałam , że na wiele Go stać. a dziś ? dziś dzwoni do mnie mówiąc , że nie bierze od pół roku , ma dziewczynę, którą mocno kocha, a Jego życie nabrało sensu. i wiesz co dodaje ? ' wygrałem życie. wygrałem z tym pierdolonym skurwielem' , a ja uśmiecham się do telefonu i ze łzami szczęścia w oczach mówię: ' i za to Cię kocham, gnoju mały!'. to On dodaje mi wiary w siebie, i pomaga wierzyć , że da się wygrać, choćby nie wiem jak nisko się upadło. 

Czasem przerwy są dobre, zdajemy sobie wtedy sprawę, jak za kimś tęsknimy i jak nam tego brakuje. Zdajemy sobie sprawę, że kochamy. 

Nie zakochała się w chłopaku z plakatu, ze snu. Czy z własnej wyobraźni. Zakochała się w chłopaku który istnieje. Ale to też było bez sensu. 

Wyszłam na spacer, pogoda była pochmurna. Spojrzałam w niebo. Czarne chmury przypominały o moim humorze. Zmrużyłam lekko oczy zauważając promyk słońca. Wyglądało to jak by chmury były tysiącem problemów, a słońce moją jedyną szansą. 

Cześć. To ja, dziewczyna, która postawiła miłość na pierwszym miejscu i straciła dla niej wszystko. 

Takie jest już życie. Śmiejemy się by potem zalewać się łzami. Wywołujemy zazdrość, by potem zazdrościć. Kłamiemy by potem słuchać kłamstw. Kochamy by potem cierpieć. 

I wiesz co? Będę życzyła Ci szczęścia mimo tego, że moje marzenia spełniają się innej osobie. Pokażę, że jesteś najważniejszy i Twoje szczęście jest dla mnie ważne. 

Nie miałam nigdy swojego ideału faceta, później poznałam Ciebie i zrozumiałam, że właśnie tak wygląda mój ideał.. 

-A co z Twoimi marzeniami? Chciałaś zdobyć świat..
-On jest moim światem.

Usiadłam na schodach, przed blokiem. zapaliłam fajkę , ze zdenerwowania ściskałam pięści do tego stopnia , że paznokcie pokaleczyły mi dłoń. Ryczałam, jak małe dziecko. w dupie miałam sąsiadkę która pierdoliła mi nad uchem , że śmiecę popiołem. Liczył się tylko On i ból jaki zadał. Nie miałam siły wstać, jak gdyby nogi odmówiły mi posłuszeństwa. Mogło dziać się wszystko, a ja jedyne co potrafiłam robić to brać buchy głęboko w płuca. 

Najbezsensowniejszą ucieczką jest ucieczka przed uczuciem, bo ono i tak nas dopadnie, czy tego chcemy czy też nie. 

Gdy odszedłeś myślałam, że nie mam po co żyć. Mój świat zawalił się w jednej malutkiej minucie. Kochałam Cię jak idiotka i nie widziałam świata poza Tobą, a teraz? Gdy pytają mnie o Ciebie, to udaję, że nie słyszę pytania i jestem najszczęśliwszą singielką na świecie. 

Rzuciłeś mnie na łóżko, skrupulatnie całując moją szyję. Twoje ręce badały każdy centymetr mojego ciała, a Twój oddech przesiąkał do cna rozkoszą. Właśnie wtedy zrozumiałam, że kochasz moje ciało. Tylko je. Że dusza czuje się ewidentnie pominięta. Żałuję, że się nie myliłam. Żałuję, że kiedy doszłam do owego wniosku i chciałam po prostu wstać i wyjść, Ty mi na to nie pozwoliłeś. I dokończyłeś miłość. Miłość względem mojego ciała. Wbrew mojej duszy. 

Z mojej twarzy znikła już dawno zeszłoroczna opalenizna, tak samo wyblakło uczucie do niego. Wystarczy jednak kilka słonecznych dni i cera znów nabierze złocistej barwy, a co z miłością ?


 I piosenka na koniec  ; p


I to tyle. Podoba się ? Pozdrawiam. 

8 komentarzy:

¢яαzу gιяℓ pisze...

jak zawsze czadowe opisy... :D
i super zdjęcia :)
pozdrawiam i zapraszam :*

margarett pisze...

Ale fajne kolorowe włosy:D

Kabanooos . pisze...

piosenka <3

Klaudia♥ pisze...

Cudowny blog!

Obserwuję tylko mam zablokowaną widoczność profilu. Liczę, że Ty również dodasz się do obserwatorów na moim blogu:

by-klaudia.blogspot.com

xoxo. Klaudia ♥

Beatka pisze...

bardzo fajnie, czekam na wiecej <33 .

Wercia pisze...

Postawię Ci tymbarka za buzi, chcesz? <3
Boski !
Zresztą jak wszystkie !
Obserwuje i zapraszam do siebie : D

panna M pisze...

Podoba mi się tu u CIebie, będę wpadać częściej, zapraszam też do siebie :)

Vol2 pisze...

zapraszam do siebie :3.
http://iloveyoumorerap.blogspot.com/