wtorek, 12 czerwca 2012

Sto Cterdzieści Dwa !

Cześć : x

' moim zdaniem związek polega na tym , że ma być Ci dobrze z tą osobą bez względu na sytuację . bez względu na to czy jesteście na imprezie , czy w domu w kapciach . ona ma być dla Ciebie najważniejsza i ma Ci wystarczać za cały świat . '

Ludzie, którzy radzą sobie z natrudniejszymi rzeczami na tym świecie.. nie mają pojęcia ja poradzić sobie z tymi najprostszymi..

Życie nie kończy się przez jednego mężczyznę. Życie kończy się przy jednym mężczyźnie.

Ty jesteś silny a jednak ja jestem twoją pierwszą słabością.

 Popełniłam wiele błędów, wiem. Ale to dzięki nim nauczyłam się, że życie nie jest proste i trzeba nauczyć się walczyć z każdą przeciwnością losu. Być silnym nie poddawać się. Tylko wstać i walczyć o to by było z nami jak najlepiej... Walczyć o swoje szczęście.

Gdy moja przyjaciółka widzi, że ciesze ryja do telefonu, to wie, że z Toba piszę.

A teraz suko, niech zżera Cię z zazdrości, że ja mam tak cudownego faceta, a Ty nawet tych swoich fałszywych przyjaciół nie posiadasz.

Usłyszała że przyszedł sms,leciała do telefonu,pokonywała mnóstwo przeszkód,nie wiedziała gdzie schowała swojego fona,przeszukała całe łóżko,cała torebkę,nawet przeszukała lodówkę,a gdy zobaczyła że ma telefon w ręcę,rozpłakała się na wyświetlaczu widniał nadawca 'Plus-razem lepiej'

bardzo bym chciała , żebyś chociaż jeden jedyny raz powiedział do swoich kolegów : "tak cholernie mi jej brakuje" .

Nie szukaj jej. Nie dzwoń do niej. Nie pisz. I żyj tak jakby nie istniała. Nie potrafisz ? To najwyższy czas kolego ruszyć dupsko. Wziąć sprawy w swoje ręce i zawalczyć o nią. A nie czekać na kolejny cud.

czy nie uważasz, że to idzie w dwie strony? masz w dupie miłość to i miłość ma Ciebie w dupie

na ryju uśmiech, a w oczach rozjebka . 


- mówię ci stary , jechałem na słoniu , za mną dwa tygrysy ...
- i co zrobiłeś ?!
- nic , karuzela się zatrzymała X D 
Nikt tak na prawdę nie wie , jak cholernie mi go brakuje.

Ej, ja też chciałabym mieć problemów mniej.
Bo dziewczynki ze złamanym sercem długo śpią, mamo.

Mam taką zajebistą ochotę siedzieć sobie i nic nie robić. a tu weź się ucz, weź rób to co Ci rodzice każą, weź posprzątaj, weź zrób lekcje. weź rób wszystko, jakbyś kurwa nie miał swoich spraw i swoich problemów. nie ma to jak myśli i tłumaczenia rodzica: "bo przecież Ty nie masz nic do roboty, Ty nie masz problemów." jasne, chuja kurwa.
Pogódź się z faktem, że nigdy nie znajdziesz ideału mającego wszystkie wymarzone przez Ciebie cechy. Musisz zaakceptować jego wady, wybaczyć mu jego wszystkie kłamstwa, pogodzić się z rozczarowaniami, podnieść i nie zniechęcić się po kłótni. Nie uciekaj. Nie poddawaj się. Nie bój się walczyć o swą miłość.

To tyle. Podoba się ? ; D  

3 komentarze:

Gabi. ♥ pisze...

bardzo motywujące.
super blog. ♥
zapraszam do mnie i Juli.
http://my-love-inspiration.blogspot.com/

Alienowa&Jui pisze...

Także bardzo mi się podoba ten blog . A w szczególności posty takie jak ten .
Zapraszam do mnie : http://juistyle.blogspot.com/

Ps . Obserwuje ; * .

Jasmine of ❤AdamAlexMommy❤ pisze...

these are amazing pics!! where do you find them? amazing blog, and love your background. so unique and awesome. :) you have a new follower on google. i would be honored if you connect with me, too. :) cheers from usa!
kisses,
jasmine
AdamAlexMommy